stabilizator korenti 10kw

Numri i njoftimit: 1747 | Postuar në: 22.01.2013, 17:01
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 15.000 Lekë

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje Elektrike dhe Elektronike

Lloji i njoftimit: Shitet


Stabilizator monofaz 10 kw nje muaj i perdorur

 Tiranë

Dërgo E-mail

 baci