per studente qe deshiroin te mirmbain

Numri i njoftimit: 17490 | Postuar në: 10.09.2015, 10:11
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 117

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 7

Çmimi: 200 Lekë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Me qira / Shkëmbim i mundshëm


apartament me qera per studente (goca) e mobiluar, adresa te marina me pamje nga deti mund te shifni dhe fotot flm tel 0692750642

 Vlorë     Vlorë

Dërgo E-mail

 izmir