Dj controle HERCULES

Numri i njoftimit: 17497 | Postuar në: 11.09.2015, 09:15
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 80 € i pa diskutueshëm

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / DJ pajisje

Lloji i njoftimit: Shitet


Kontaktoni ne numrin e telefonit
0683822736

 Durrës     Durrës

 Altin