per arsye emigrimi

Numri i njoftimit: 17500 | Postuar në: 14.08.2017, 15:57
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 91

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 2

Çmimi: 45.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Golem, prane restorant "Viena", shitet apartament, kati II, pa ashensor, 91m2, kuzhine e kompletuar, 2 dhoma, dhomë ngrënie-ndenjie, 1 banjo, ballkon, oborr, parking,park lojrash,shitet i kompletuar, roje, hipoteke, 46000 Euro I diskutueshem. pallati ka hapesire te bollshme perreth ,nje ambjent mjaft relaksues.
Nese doni ne apartament ne kete zone na kontaktoni per cdo informacion

çmimi: 45,500 Euro - I diskutueshem
Kontaktoni: viber 0013477774336. dhe tel 00355696852437
email adballiu@gmail.com

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 sajmir