Shes biznes Klinike Dentare

Numri i njoftimit: 17526 | Postuar në: 16.09.2015, 17:49
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 600.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Antikvitete, Art, Koleksione / Teknologjia dhe pajisje

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet biznesi,klinike dentare me te gjitha pajisjet e nevojshme.Biznesi(jo ambjenti)shitet per arsye emigrimi.Adresa:Rr."Ali Demi",tek Kamberi,Tirane.Per informacione te metejshme kontaktoni me: +355692751409

 Tiranë     Ali Demi

Dërgo E-mail

 Klinika Dentare Dushi >(Ndërmarrje)