Shes piktura origjinale

Numri i njoftimit: 17530 | Postuar në: 18.09.2015, 09:58
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Antikvitete, Art, Koleksione / Piktura arti

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes piktura origjinale. Veprat jane te dimensjonit 50x70 dhe kushtojne jo me shum se 50 euro secila. Ideale per dhurata per miqte tuaj. Do te mbeteni te kenaqur. Jeni te mirepritur.

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Niko