Qender interneti

Numri i njoftimit: 17531 | Postuar në: 18.09.2015, 13:06
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 400.000 Lekë

Kategoria Antikvitete, Art, Koleksione / Teknologjia dhe pajisje

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet aktiviteni, Internet fotokopjo kancelari.
puna e ngritur ka me shume se 5 vjet me klientel te rregullt.

 Vlorë     Vlorë

Dërgo E-mail

 Internet