shtepi me qera VLORE

Numri i njoftimit: 17555 | Postuar në: 21.09.2015, 09:56
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 113

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 3

Çmimi: 200.000 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Me qiraOfrojme shtepi per me qera ne VLORE. Adresa: Rr.Jeronim De Rada, afer xhamise se qytetit Shtepia eshte teper e bollshme dhe me cdo gje te kompletuar. Cmimi 200 mije lek

 Vlorë     Vlorë

Dërgo E-mail

 mimoza