Shitet Toke

Numri i njoftimit: 182 | Postuar në: 23.08.2012, 21:52
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Kopsht, Bimë / Hortikulturë – Pemë, Bimë

Lloji i njoftimit: Shitet


Toke me Gjeresi 40 ml dhe gjatesi 270 ml. Toka ndodhet e kufizuar ne anen jugore te prones Agim Kokoneshit.Cmimi i negocueshem. Vende ndodhja Divjake

 Lushnjë

Dërgo E-mail

 Naun Spiro Janko