DEKLARIME TATIMORE,SHERBIME FINANCIARE

Numri i njoftimit: 18559 | Postuar në: 22.09.2015, 09:04
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 5.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Shërbime administrative / Kontabiliteti

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


GRUP FINANCIERESH EKSELENTE JU VIJNE NE NDIHME BIZNESIT TE VOGEL DHE TE MADH SI ME POSHTE :

A. Plotesimin e deklaratave tatimore online (Shitje / Blerje / TVSH / Sigurime / TAP) ne perputhje me rregullat dhe afatet e DPT.

B. Mbajtjen e llogarive te biznesit tuaj dhe librave e kontabilitetit, bazuar ne Standartet Kombetare te Kontabilitetit (Kontabiliteti i informatizuar).

C. Pergatitjen e Pasqyrave Financiare Vjetore (Bilanci Kontabel etj).

D. Konsulence ne fushat Kontabilitet dhe Sistem Fiskal.

FINANCA JUAJ MBAHET NGA SISTEMI FINANCA5
ASISTENCE NE CDO KOHE TE DITES

TARIFAT:
5000 LEK/BIZNESI I VOGEL
10000 LEK/BIZNESI I MADH
TARIFA TE DISKUTUESHME SIPAS NEVOJAVE TE BIZNESIT

NA KONTAKTONI 0695828402
financaime@gmail.com

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 mash >(Ndërmarrje)