apartament 2+1 i kompletuar

Numri i njoftimit: 18577 | Postuar në: 24.09.2015, 11:17
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 90

Ngrohja: Nuk ka

Kati: 1

Çmimi: 45.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


apartamenti ka dy dhoma gjumi dhe nje dhome ndenjeje,dy ballkone, banje dhe koridor te madh,
eshte i pjisur me elektroshtepiake dhe i mobiluar ne te gjitha dhomat.pallati eshte ndertim i vitit 2005.shitet apartament per arsye emigrimi.

 Pogradec     Pogradec

Dërgo E-mail

 genci