Dreambox 1 vit garanci 1 vit abonim

Numri i njoftimit: 18579 | Postuar në: 24.09.2015, 17:33
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 180 €

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Antena satelitore dhe pajisje / Antena Satelitore komplete

Lloji i njoftimit: Shitet


shes aparat dreambox me 1 vit garanci me 1 vit abonim i pa hapur .. hap te gjitha kanalet supersportet shqipetare tring digital sky sport fox sport te gjitha kampionatet shqipetare dhe te huaja .. tuner tokesor dhe tuner satelitor .. NUMER KONTAKTI 0675152900 KONTAKTO !

 Tiranë     Qendra

 dreambox