Nokia s

Numri i njoftimit: 1909 | Postuar në: 31.01.2013, 20:59
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Nokia

Modeli: s

Çmimi: 2.000 Lekë

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


Mban per nje koh te gjate bateri eshte i thjeshte ne perdorim eshte i paisur me bluetooth me kamer dhe me internet

 enriko