piste me makina

Numri i njoftimit: 1910 | Postuar në: 31.01.2013, 23:14
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 33.000 € i pa diskutueshëm

Kategoria Produktet për fëmijë, Bebe / Lodra dhe lojra

Lloji i njoftimit: Shitet


piste me makina ,20 makina ne gjendje te mire 21m gjate 11m gjere.

 Tepelenë

 gazmend >(Ndërmarrje)