fiat ulysse

Numri i njoftimit: 1929 | Postuar në: 01.02.2013, 21:36
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Fiat

Modeli: Ulysse

Viti: 2003

Karburanti:: Naftë

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Të tjera

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


me navigator origjinalme 3 cd per gjith europen
telefon direkt nga makina
klima automatike
kambio manuale
xhama panaromik siper me perde origjinale
sensor parkimi
airbag per cdo sendilje me dyer elektrike me buton dhe manuale
dokumenta te rregullta der me 06-12-2013
nr.tel. 0692230641 dhe 0673304887

 hajdar