Oferte Speciale

Numri i njoftimit: 1957 | Postuar në: 04.02.2013, 15:43
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Procesori: mbi 2 GHz

Hard Disk HDD: 160 GB

RAM Memoria: 1 GB

Çmimi: 20.000 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Kompjutera / Desktop Kompjutera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes kompjutera te kompletuar (njesia qendrore, monitor, tastiere, maus, kufje, kamera).
Njesia qendrore dhe monitori ka keto parametra:
1. AMD Sempron(tm) Processor LE-1150
2. RAM 1GB
3. Hard Disk 160GB
4. Karta Grafike on Board 512MB (Get Force 6150SE nForce 430)
5. DVD Writer
6. Monitor Asus 19"
7. Kufje dhe kamera (free driver) te reja

 Gramsh

Dërgo E-mail

 ferit allka