SHITET APARTAMENT 1 +1 , LAGJIA BASHKIMI

Numri i njoftimit: 19596 | Postuar në: 13.06.2018, 17:30
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 1

Sipërfaqja: 55

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 5

Çmimi: 28.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet apartament 1+1 ne Vlore ne lagjen Bashkimi,pallati 1258 ,i investuar plotesisht,i mobiluar dhe i banuar vetem ne vere per nje muaj.Siperfaqia 55m2 pa llogaritur siperfaqet e perbashketa.Pallati eshte prane stacionit te autobuzit qe lidhen me qendren e deri tek Spitali Civil,10 minuta ne kembe larg plazhit te vjeter, per 15 minuta del ne Skele.Nuk ka ashensor,eshte kati i siperm i pallatit 5 katesh.Vendosja e pallatit lindje perendim,"shihet "nga dielli gjat paradites guzhina ne mbasdite dhoma e gjumit.

 Vlorë     Vlorë

Dërgo E-mail

 Viktor