Shes kalorifer Midea

Numri i njoftimit: 19607 | Postuar në: 27.09.2015, 17:20
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 4.000 Lekë

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Ngrohje dhe Kondicioner / Ngrohje kalorifer

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes kalorifer Midea ne gjendje shume te mire, ekonomik ne kursimin e energjise elektrike per arsye te nderimit te banimit.

 Tiranë     Qyteti Studenti

Dërgo E-mail

 tani