Shes Kondicioner Midea Inverter

Numri i njoftimit: 19608 | Postuar në: 27.09.2015, 17:27
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 50.000 Lekë

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Ngrohje dhe Kondicioner / Pjisje klime Kondicioner

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes per arsye nderimi banese Kondicioner klas A, Midea Super DC Inverter 12000 Btu/h, pak i perdorur, teper ekonomik. Eshte blere 65000

 Tiranë     Qyteti Studenti

Dërgo E-mail

 tani