raki broja

Numri i njoftimit: 19613 | Postuar në: 27.09.2015, 18:39
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 600 Lekë

Kategoria Të ndryshme

Lloji i njoftimit: Shitet


disponojme raki dhe vere prollime tonat natyrale ,te cilsise se pare, ku shoqerohet me dokumentat ligjore, analiza , fatura etj. mun te provoht bejme shitje individuale min 1 liter ose me shumice min 50 litra kontakt cel. 0697556473 agimi

 Malësi e Madhe     Kelmend

Dërgo E-mail

 agim volaj