komplet kolltuqesh

Numri i njoftimit: 19615 | Postuar në: 28.09.2015, 10:37
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 15.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma dite / Koltuk Tresh

Lloji i njoftimit: Shitet


Kolltuqet jane mjaft komode,kane nje grirje te cipes ne kolltukun dysh dhe njesh ,por kane mbulesa te cilat jane bere me porosi 250mije leke.

 Vlorë     Vlorë

Dërgo E-mail

 arjana