ambjent biznesi

Numri i njoftimit: 2051 | Postuar në: 13.02.2013, 20:20
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Antikvitete, Art, Koleksione / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


dyqan 44 meter katrore ne tirane mbas doganes e nderroj me nje ambjent bisnesi ne lezhe per arsye se banoj ne lezhe dhe ne tiran e kam larg tani eshte me qera si rrobaqepsi perdesh

 Tiranë

Dërgo E-mail

 gjok