DDJ-SX 4-channel Serato DJ controller - Pioneer

Numri i njoftimit: 20698 | Postuar në: 08.10.2015, 18:05
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 700 Lekë

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / DJ pajisje

Lloji i njoftimit: Shitet


Kontroller pioneer shume pak I perdorur bashke me çanten origjinale.

 Tiranë     Qyteti Studenti

Dërgo E-mail

 Koli