shes kaseta vidioje te ndryshme origjinale me filma

Numri i njoftimit: 2071 | Postuar në: 16.02.2013, 06:29
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria CD, DVD, VHS Musik, Filma / Film, DVD, VHS / Triler

Lloji i njoftimit: Shitet


kaseta vidioje te ndryshme origjinale me filma per te rritur dhe per femije jane ne gjuhen gjermane si ..bukuroshja e fjetur ..hirushja kesulkuqja borebardha.... liza ne boten e cudirave .. mbreteresha e akullit ....101 dalmatinat .ne dy versione ..pinoku..murlan...suzi dhe strolqi macet aristokrate..carli nje hero i ardhur nga qielli........Titaniku...njerezit me te zeza ...never talk to strangers....striptease....kopfgelt ...flashdance.......Cop land..Enthullung..Desperato...Die hochzeit meines Besten freundes...

 Tiranë

Dërgo E-mail

 matilda