MODA Special Bijoux

Numri i njoftimit: 20721 | Postuar në: 12.10.2015, 13:20
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 500 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Orë, Stoli, Bizhuteri / Vëdhka

Lloji i njoftimit: Shitet


Vethe me guacka dhe perla. Moda Bijoux, krem.

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Moda Fashion Bijoux