Shiten 120 krer dhi.dhe 40 keca

Numri i njoftimit: 20729 | Postuar në: 14.10.2015, 09:31
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 160.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Bujqësi dhe Kafshët e farmës

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten 120 krer dhi.dhe 40 keca.ne macukull te rrethit MAT.jan rrac vendi te reja dhe te vaksinuara.

 Mat     Burrel

 iber