Ford fiesta

Numri i njoftimit: 20738 | Postuar në: 15.10.2015, 07:18
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Ford

Modeli: Fiesta

Viti: 1998

Karburanti:: Benzinë

Kilometra:: 35000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Hatchback

Ngjyra: e zezë

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 1.500 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Makina eshte ne gjendje te mire motorike dhe fizike as edhe nje problem me tapicerin e brendshme . Mjeti ka motor 1.2 gas-bezin me impiant gazi dixhital model I ri .Mjeti harxhon 5 litra per 100km

 Mallakastë     Ballsh

Dërgo E-mail

 Kevi skenderaj