shitet per arsye mosperdorimi

Numri i njoftimit: 2089 | Postuar në: 29.03.2013, 22:03
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mitsubishi

Modeli: L200

Viti: 2003

Karburanti:: Naftë

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Foristradë - SUV

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 9.000 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


mitsubishi,l 200,fuoristrade me karroceri te mbyllur ortoped,nafte,viti i prodhimit 2003,disqe alumini sportive,dopio airbag,mbyllje qendrore,sistem
alarmi,mp3,dvd,tapiceri lekure,ne gjendje shume te mire teknike,sistem drejtmi djathtas.
ne gjendje shume te mire teknike.
INFORMACION PLUS..........................
ka te gjitha taksat dhe letrat te paguara............

OKAZION 9000 euro

 Mirditë

Dërgo E-mail

 preng