TOKE BUJQESORE

Numri i njoftimit: 2154 | Postuar në: 22.02.2013, 09:58
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 194000

Lloj i tokës: Bujqësore

Çmimi: 3 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Me qira


Shitet toke kodrinore e bute,per pemtari dhe ndertim,nen uje per vaditje,me depozite te madhe per uje te pijeshem, prane superstrades se re SARANDE-GJIROKASTER-TIRANE. Siperfaqja 19.4 ha,çmimi 2.5 euro\m. Një mundësi e mirë për një investim fitimprurës. Prona lidhet me SARANDEN dhe GJIROKASTREN nepermjet superstrades dhe lidhjen me superstraden e bene nepermjet nje rruge te asfaltuar e cila kalon ngjitur me pronen.Po keshtu edhe me Delvinen lidhet me rruge te asfaltuar.

 Delvinë

Dërgo E-mail

 ALESIA