Permet, shes truall 6.000 m²

Numri i njoftimit: 2157 | Postuar në: 22.02.2013, 14:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 6000

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Me qira


Shitet truall ne qender te fshatit BALLABAN te PERMETIT. Toka ndodhet ne qender te fshatit dhe buze rruges. E pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.

069 24 22 685

 Përmet

Dërgo E-mail

 Renato