Tirane, shes Mikrofon me Wireless profesional db Technology

Numri i njoftimit: 21777 | Postuar në: 21.10.2015, 10:54
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 60 € i diskutueshëm

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Hi-Fi / Audio / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Pajisja vjen me Canten e vet ne lekure dhe mund te transportohet lehtesisht . Mikrofoni punon me Vale( Wireless) dhe mbulon nje zone prej 300 m2 . Baterite jane universale AA ( mund te vendosesh cdo marke ne to )
Maresi ka kabell Jack - Jack qe lidhet me Mixer , Audio Player Aux, Kufje etj .

Ka opsione per 16 kanale frekuencash, ne rast se perdoret ne nje ambjent ku ka mjaft frekuenca ke privilegjin te ndryshosh kanal

Eshte pajisje rekord per mbrojtjen nga rezonanca sonare .Mund te perdoresh mjaft mikrofona wireless ne te njejten kohe dhe nuk krijon interference akustike ( rezonancen ) . Perfekt ne eleminimin e zhurmave

Me dy bateri normale mund te perdorni 4-6 ore pune ne nje studio, event, DJ etj

http://www.sound7.be/dB-Technologies-PU-860-M

 Tiranë     Kombinati, Yzberishti

Dërgo E-mail

 ITAccesor