orendi shtepiake me çmim te pabesueshem

Numri i njoftimit: 21795 | Postuar në: 24.10.2015, 14:40
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 60.000 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma dite / Garniturë për ndenje

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten mobilie dhome pritjeje me dy veshje, sipas deshires i perdorni, tapet modern me flokse, panorame muri e madhe me pamje te bukur, panorame e vogel muri, ore muri e madhe, si dhe nje pale perde qe pershtaten me keto orendi.

 Tiranë     Kombinati, Yzberishti

Dërgo E-mail

 QANI