Brumatrice me dore per ndarien e brumit

Numri i njoftimit: 2277 | Postuar në: 05.03.2013, 23:11
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Ushqim, Pije, Gatim / Bukë - brumëra të bardha

Lloji i njoftimit: Shitet


Brumë ndarës punon me dore(PR)

Përdoret per ndarjen e brumit ne madhesi standarte në 30 copë me peshe 30 - 120g.

Funksion.Disqet dhe ndareset janë bërë prej çeliku inox.Brumë është vendosur në nje bazament tabaka.Pesha e brumë duhet të jetë e barabartë me peshën e përgjithshme prej 30 copa qe ne duam të marrim. Duke tërhequr levë, brumi është përhapur në mënyrë të barabartë ne presion dhe me lirimin e një qepeni zbrete thika dhe ndane brumin.
Pesha Machines: 65kg
Ka rrota për transportin e lehtë të makinës

 Durrës

Dërgo E-mail

 Floriam Gjojdeshi