Furrat me bazë kthyeshëm (RB)

Numri i njoftimit: 2279 | Postuar në: 05.03.2013, 23:40
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Ushqim, Pije, Gatim / Bukë - brumëra të bardha

Lloji i njoftimit: Shitet


Përdorimi: Ideale për të gjitha llojet e bukës.

Funksioni: rrotulluese mund të punojnë me dru (deri në 40cm) ose vaj apo edhe gazit,duke patur e një konsum shumë të ulët në punën për shkak të izolimit termik të përsosur me ngrohje.perdorimin me shumic i materialeve (tulla, rërë , perlite dhe rockwool) përreth dhomës së djegies eshte dhe dhoma e pjekjes. Produktet pjekura i terheqim me lopatë me gjerësi deri në 58 cm, dhe modelet me një diametër 3,5 m kalon me gjerësi deri në 58 korniza cm.
Piqem bukë te përsosura në të gjitha peshat (gjysem kile, 1 dhe 2kila me copa të mëdha, piqen; buke tava te ndryshme, picca dhe madje gjelle individuale (një bukë - një pan, etj) me pjekje të njëjtën cilësi.

Ndërtimit: Avantazhi i madh i furres që është ndërtuar me një kornizë metalike dhe mund të transferohen edhe në një tjetër dyqan, ndërtuar vetëm pas pyragogeio.

 Durrës

Dërgo E-mail

 Floriam Gjojdeshi