Furra elektrike per pjekje Profesionale.

Numri i njoftimit: 2284 | Postuar në: 06.03.2013, 19:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Ushqim, Pije, Gatim / Bukë - brumëra të bardha

Lloji i njoftimit: Shitet


Përdorimi. Ideale për të gjitha llojet e pjekjes, bukë dhe pasta, me një performancë të veçantë në bukë tradicionale. Pjekje të mëdha mbi aftësinë, per bukë me kore të mirë, të trashë dhe ngjyrë të bukur.
Funksionimi. Bazuar në shpërndarjen uniforme të ngrohjes përmes tubave, të cilat kane presion të lartë me avull dhe temperatura përreth dhomave te pjekjes.

Ndërtimi. Furre me tuba është tërësisht metalike, pa një vatër te ndërtuar. me tuba 4 mm trashësi, që përmban ujë të distiluar, i cili është vaporized me ngrohje ne tubacione qarkohen te mbyllura. vatra e zjarit në pjesën e poshtme të furrës është bërë prej çeliku refraktare. Të gjeneratorë me avull për njomje të produkteve për pjekje në anët e dhomës pjekje dhe të sigurojë cilësi të lartë avull.

 Durrës

Dërgo E-mail

 Floriam Gjojdeshi