Brumatrice automate.

Numri i njoftimit: 2285 | Postuar në: 06.03.2013, 19:59
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Ushqim, Pije, Gatim / Bukë - brumëra të bardha

Lloji i njoftimit: Shitet


Lloji.Brumatrice Automatik Simple, me inox shaker, dy ingranazhe dhe frenat në bazament. E pajisur me 2 shpejtësi ne rregullimin kohore për lëvizje automatike te xhirove.

 Durrës

Dërgo E-mail

 Floriam Gjojdeshi