Lokali

Numri i njoftimit: 229 | Postuar në: 02.09.2012, 15:47
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kati: 0

Ngrohja: Nuk ka

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Dyqane

Lloji i njoftimit: Me qira


Në Mitrovicë , në qendër të qytetit afër shtëpisë së mallrave shitet lokali i ri i ndërtuar me leje të ndërtimit 43m² dhe me mundësi të përdorimit të hapsirës po aq të madhë para lokalit.Çmimi për m² 1200 euro. Info.prej orës 16:00 deri ne 20:00 (Ekziston edhe mundësia e ndërimit me një në Prishtinë) ,kontakti në 044162899.

 Mallakastë

Dërgo E-mail

 haxhanela