Zhvillojme kurse matematike nga klasa 5 deri ne klasen 12

Numri i njoftimit: 2318 | Postuar në: 08.03.2013, 22:23
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i pa diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Kurse, Trajnime, Lekcione / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Zhvillojme kurse matematike nga te te gjithe niveleve nga klasa e 5 deri ne klasen 12.
Me nje eksperience afatgjate ne dhenien e mesimeve private te lendes se matematikes .
Themeluese e projektit te paketes Matrix.al ne zgjidhjen e ushtrimeve te te gjitha niveleve.
Studimet Master ne fakultetin e Shkencave Natyrore ,Tirane.
Dega: Inxhinieri Matematike dhe Informatike

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Oltiana Shpata