Shitje Apartamenti ne Rreshen.

Numri i njoftimit: 234 | Postuar në: 02.09.2012, 21:58
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 60

Ngrohja: Te tjera

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Me qira


Shitet apartamernt 1+1,aneks, ballkon i madh, banjë, koridor, kati trete i banimit në nje pallat 5-katesh me tulla te kuqe, me hipotekë. Pallati ndodhet në rrugen kryesore, perball policise dhe afer spitalit. çmimi 20.000 Euro i diskutueshem. Tel. 0684741983.

 Mirditë

 Jaku