Shiten fustane nuserie

Numri i njoftimit: 23884 | Postuar në: 06.11.2015, 18:47
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 60.000 Lekë

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten tre fustane nuserie, te ardhura nga SHBA. Jane perdorur vetem nje here. Te tre fustanet jane ngjyre e bardhe. Njeri fustan eshte stil "sirene ", ndersa dy te tjeret jane te medhenj.

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

 Ela