Shes palma mbi 23 vjecare me lartesi nga 9 deri ne 11 metra

Numri i njoftimit: 23919 | Postuar në: 10.11.2015, 18:42
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 600 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Kopsht, Bimë / Hortikulturë – Pemë, Bimë

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes palma mbi 23 vjecare me lartesi nga 9 deri ne 11 metra , te ardhura nga tureqia dhe te mirmbajtura shune mire

 Tiranë     Vorë

Dërgo E-mail

 Gerald bani