sherbim larje kimike divanash

Numri i njoftimit: 23944 | Postuar në: 12.11.2015, 20:09
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 Lekë

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Pastrim higjenik dhe kimik / Pastrim kimik

Lloji i njoftimit: Shitet


larje kimike divanash dhe moketi sherbejm dhe ne shtepite tuaja qmimi varet nga sasija dhe madhsija

 Lezhë     Lezhë

 ermir jaku >(Ndërmarrje)