Lule shiten

Numri i njoftimit: 24055 | Postuar në: 21.11.2015, 17:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Kopsht, Bimë / Hortikulturë – Pemë, Bimë

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten keto lule per lokale ose per zyra!! 2Cop
Cmimi i arsyeshem

 Tiranë     Lapraka, Instituti

Dërgo E-mail

 Ilir