Shiten paisje spiune video-pergjimi te te gjitha llojeve, (o

Numri i njoftimit: 24057 | Postuar në: 14.02.2023, 10:36
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 30 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Kontakt: Ju lutemi 0692623555 (Viber-WhatsApp)
Dergesa ne gjithe shqiperine brenda 48 oreve.

Shiten paisje spiune pergjimi (video dhe audio) te te gjitha llojeve, duke filluar nga 30 mije leke te vjetra e ne varesi te artikullit, te gjitha te reja e te pa perdorura: (CMIMET E ARTIKUJVE TE GJITHA NE LEKE TE VJETRA)

– ore dore me audio-videokamer 50 dhe 70.000Leke
– ore dhome me audio-videokamer 70L.
– stilolaps me audio-videokamer 30L.
– cakmak me audio-videokamer 30L.
– syze me audio-videokamer 70L.
– usb me audio-videokamer 30L.
– gprs satelitore spiune, per lokalizim 24ore non stop makinen, motorrin, ose qe mos ju humbin femije-te moshuar, qen-mace 70L.
-mikrofon pergjues ambiental, pergjohet deri 500 metra distance radioja nga mikfrofoni, por pa limit dhe pa nevoje per karte sim, pergjohet ne cdo kohe me ane te radios (radio perfshihet ne cmim) 100L
– paisje audio pergjuese me karte sim, madhesia e nje shkrepseje 70L.
– paisje video pergjuese me karte sim, madhesia e nje shkrepseje 70L.
– makine e zakonshme llogaritse spiune, me karte sim, 200L.
– pergjues-regjistrues i telefonise fikse, perfekte per pergjim telefonatash ne zyra, piceri, shtepi 50L.
– rrip pantallonash per meshkuj, me audio-video 200L.
– maus kompjuteri normal,me karte sim pergjuese ambientale 70L.
– llambe ndricimi spiune “infrared” +24 ore non stop monitorim ambientit me wifi nga pc apo cel 195L.
– kopse kostumi me audio-videokamer 30L.
– celes makine me audio-videokamer 30L.
– varse robash me audio-videokamer 30L.
– pasqyre dhome me audio-videokamer 70L.
– sy magjik dere, me videokamer 40L
– dedektor tymi me audio-videokamer 50L.
– kollare kostumi me audio-videokamer 180L.
– k.vizite varet ne qafe me a-v.kamer 50L.
– kapele me strehe me audio-videokamer 90L.
– pult televizori me audio-videokamer 90L.

***VINI RE***
BLERJET JANE TE LIGJSHME, POR NUK MBAJME PERGJEGJESI PER MENYREN E REGJISTRIMEVE QE BENI JU:

Kompetenca e përgjimit, në kushte normale, gjatë hetimeve
paraprake, realizohet, si më poshtë:
Prokurori i kërkon gjykatës autorizimin për të kryer përgjimet e komunikimeve në vendet private dhe gjykata vlerëson dhe autorizon përgjimin me vendim të motivuar, nenet 221/1 dhe 222/1 të K. Pr. Penale;

Prokurori autorizon përgjimin në vende publike, regjistrimin e numrave të telefonit hyrës e dalës, si dhe përdorimin e pajisjeve gjurmuese të vendodhjes së personit, neni 222/1, paragrafi dytë, i K. Pr. Penale.

FALEMINDERIT
Ju lutemi kontakt direkt ne WhatsApp/Viber, ose instagram: miri.servis
(last update 14.02.2023)

 Pogradec     Pogradec

Dërgo E-mail

 Miri