pioner

Numri i njoftimit: 24081 | Postuar në: 24.11.2015, 10:05
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 250 € i pa diskutueshëm

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Hi-Fi / Audio / Sisteme Stereo

Lloji i njoftimit: Shitet


Home cinema ..pioner me 5 cd..600 watt.

 Tiranë     Lapraka, Instituti

Dërgo E-mail

 lisen