OKAZION Shiten set komplet i sallonit.

Numri i njoftimit: 24093 | Postuar në: 24.11.2015, 22:02
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 55.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma dite / Garniturë për ndenje

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten set komplet i sallonit.
Divan 3-sh + divan 2-sh,
Dy kolltuke,nje tavoline,minibari,tv,kompjuter(hard disk+monitor led.250gb+2gb ram)tavoline kompjuteri,hp stampante copy scan.cdo gje ne gjendje te mire,shiten per arsye rinovimi te ambjentit.

 Lushnjë     Lushnje

Dërgo E-mail

 Alban