Frigorifer

Numri i njoftimit: 24134 | Postuar në: 29.11.2015, 22:49
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 200 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Kuzhinë / Kuzhinë komplete

Lloji i njoftimit: Shitet


Ne gjendje te mir pune

 Përmet     Përmet

Dërgo E-mail

 Klodi