foni

Numri i njoftimit: 24142 | Postuar në: 30.11.2015, 18:49
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 300 €

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / DJ pajisje

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


impjant muzike per makin i ardhur nga italia,1 mixer .2 amplifikator.1 kontrollit energjis .boksi

ose nderrohet me iphon5,s5 te ri

nr"0684950310

 Shkodër     Vau Dejës

Dërgo E-mail

 fran