laptop

Numri i njoftimit: 24143 | Postuar në: 30.11.2015, 18:53
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 135 €

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / DJ pajisje

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Laptop toshiba
dual core, 4 ram ,320 hardisk

nr ' 0684950310

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 fran