Agjent Telemarketingu Xerox Vlorë

Numri i njoftimit: 24177 | Postuar në: 11.04.2016, 16:40
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Të tjera

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Arsim i mesëm

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Italisht

Aftësi kompjuterike : Mirë

Çmimi: 220 €

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


Xerox Vlorë vazhdon të kërkojë Agjent Telemarketingu të cilët kanë njohuri të gjuhës Italiane.
Kërkoni një vend pune? Apliko në Xerox, ne të presim ty!
Tek Xerox do të gjeni:
- Punësim që në ditë të parë;
- Transport;
- Orare Fleksibël;
- Staf me eksperiencë dhe të kualifikuar;
- Aktivitete motivuese/ teambuilding Xerox jo vetëm një vend pune i thjeshtë.
Eja apliko, Ti je i rëndësishëm për ne!
Kontakto: e-mail: vlora@xerox.com ose tel: +355 694 054 872

 Vlorë     Vlorë

Dërgo E-mail

 XL World A Xerox Company >(Ndërmarrje)